سرمایه گذاری در آرچری تگ

آرچری تگ مدرن‌ترین بازی مبارزه ای با تیر و کمان است. با خرید پکیج تجهیزات آریو وارد خانواده رو به رشد این ورزش شوید و نه تنها تفریحی جذاب را تجربه خواهید کرد، بلکه فرصت سرمایه گذاری در یک عرصه پول ساز (!) را بدست خواهید آورد. پکیج‌های ما شامل تجهیزات کلاسیک بازی آرچری تگ با بالاترین کیفیت موجود در بازارهای جهانی می باشد. طراحی نوآورانه پکیج‌های موجود امکان اجرای سناریوهای جذابی از این بازی را به اپراتور می دهد.

با خرید هر یک از ست‌های آریو می‌توانید از پشتیبانی رایگان این وبسایت بمدت یکسال بهره‌مند شوید. کارشناسان واحد خدمات پس از فروش آریو از شنبه تا چهارشنبه بصورت ۲۴/7 (۹ الی ۱۷) پاسخگوی نیازهای روزانه شما می باشند.

با سرمایه نه چندان زیادی می‌توان یک سالن بازی آرچری تگ را به بهره برداری رساند:

عنوان متراژ(مترمربع) ملزومات
آرچری تگ ۲۵۰-۴۰۰ زمین چمن (مصنوعی)استاندارد
اسلحه خانه و رختکن
تجهیزات کلاسیک آرچری تگ

ابعاد مطلوب یک زمین بازی آرچری تگ برای استفاده حداکثر ده نفر همزمان به اندازه یک زمین تنیس استاندارد (۱۱ * ۲۴ متر) می‌باشد. در کنار سالن اصلی بازی توصیه می‌گردد فضای تمرین این ورزش-تفریح محبوب را با استفاده از سیبل کلاسیک آرچری تگ تعبیه نمود. جدول ذیل محتویات انواع پکیج های آریو را فهرست نموده است:

پکیج تجهیزات آرچری تگ
عنوان ست پایه ست استاندارد ست لاکچری
کمان کلاسیک آرچری تگ ۱۰ ۱۲ ۱۶
زه یدکی کمان ۱۰ ۱۲ ۱۶
تیر کلاسیک آرچری تگ ۴۰ ۴۸ ۶۴
فوم یدکی ۲۰ ۲۴ ۳۲
ماسک کلاسیک آرچری تگ ۱۰ ۱۲ ۱۶
پنج هدف استاندارد ۲ ۲ ۲
بانکر استاندارد ۶ ۸ ۱۰
پمپ باد ۱ ۱ ۱
سیبل کلاسیک آرچری تگ ندارد ندارد دارد
کیف حمل و نقل ندارد دارد دارد
پشتیبانی تبلیغاتی ندارد ندارد دارد
پشتیبانی وبسایت دارد دارد دارد
خدمات پس از فروش دو سال سه سال پنج سال

 

خواص منحصربفرد این محصول رو به رشد موجب توجیه اقتصادی سرمایه گذاری در ورزش-تفریح آرچری تگ شده است. تقاضای روز افزون در بازارهای جهانی و استقبال کم نظیر نوجوانان و جوانان از این بازی ریسک سرمایه گذاری آن را ناچیز کرده است. به برخی از ویژگی‌های مهم این محصول در چارت زیر اشاره شده است:

سرمایه گذاری در سافت آرچری

در صورتی که متقاضی خرید پکیج تجهیزات کودکان نیز هستید می‌توانید اطلاعات تکمیلی را از طریق تکمیل فرم سرمایه گذاری و تماس با کارشناسان ما دریافت نمایید. ضمنا بسته به نیاز پروژه و توان مالی،مشتریان می‌توانند سیبل کلاسیک آرچری تگ را موجود در ست لاکچری خریداری نمایند یا بصورت مجزا جهت استفاده مستقل (مثلا در شهربازی) از این سیبل اقدام به سفارش محصول نمایند:

عنوان متراژ (متر مربع) ملزومات
سافت آرچری ۳۵-۵۰

سیبل کلاسیک آرچری تگ

دو قبضه کمان کلاسیک

ده عدد تیر کلاسیک

با توجه به نوسانات بازار ارز و تورم موجود ارائه پیش فاکتور با اعتبار یک‌ماه به متقاضیان صورت می‌پذیرد. بدین منظور می‌توانید با تکمیل فرم سرمایه گذاری در آرچری تگ از قیمت پکیج های عنوان شده آگاه شوید.

سرمایه گذاری در فوتبال حبابی

آرچری تگ

بازی پرطرفدار فوتبال حبابی را می‌توان بصورت مجزا یا در زمین‌های بازی دو منظوره در کنار آرچری تگ اجرا نمود. این محصول در کیفیت‌های متنوع و در سه سایز در بازارهای جهانی عرضه می‌گردند. حباب‌های سفارش آریو علاوه بر بهره مندی از طراحی زیبا در برابر ترکیدگی و سوراخ شدن بادوام و مقاوم می‌باشند.

پروژه اهواز متراژ (متر مربع) ملزومات
فوتبال حبابی ۲۵۰-۴۰۰

زمین چمن (مصنوعی)استاندارد

رختکن

حباب های کلاسیک بازی

ابعاد مطلوب یک زمین بازی فوتبال حبابی برای استفاده حداکثر ده نفر همزمان به اندازه یک زمین فوتسال استاندارد (۱۵ * ۲۵ متر) می‌باشد. اگر به لحاظ بودجه مالی در محدودیت نیستید جنس TPU پیشنهاد اول ما برای خرید حباب‌های کلاسیک می‌باشد. این محصول را که با سرمایه اندکی می‌توانید خریداری نمایید در سه کیفیت برای مشتریان گرامی ارائه می‌گردد:

پکیج تجهیزات فوتبال حبابی
عنوان ست پایه ست استاندارد ست لاکچری
حباب کلاسیک TPUکیفیت مرغوب ۰ ۰ ۱۰
حباب کلاسیک TPU ۰ ۱۰ ۰
حباب کلاسیک PVC ۱۰ ۰ ۰
دروازه کلاسیک ۲ ۲ ۲
توپ فوتبال ۱ ۱ ۱
پمپ باد ۱ ۱ ۱
پشتیبانی تبلیغاتی ندارد ندارد دارد
پشتیبانی وبسایت دارد دارد دارد
خدمات پس از فروش دو سال سه سال سه سال

حباب‌ها در سه سایز ارائه می‌گردند: (۱۲۰سانتی متر)، (۱۵۰سانتی متر)، (۱۷۰سانتی متر)

مشتریان گرامی می‌توانند با تکمیل فرم سرمایه گذاری در فوتبال حبابی از قیمت پکیج‌های عنوان شده آگاه شوند.