فوتبال حبابی

فوتبال حبابی محصول سال ۲۰۱۵ بازارهای جهانی است که پس از معرفی در کشور نروژ توانست با سرعت چشمگیری نظر علاقه‌مندان را بخود جلب نماید. در این فعالیت مهیج و خاطره‌انگیز می‌توانید تفریح، ورزش و ایمنی را همزمان تجربه کنید. فوتبال حبابی نسخه ای از بازی فوتبال است که در آن بازیکنان بهمراه یک حباب الاستیک کروی شکل که آن ها را احاطه کرده وارد میدان می‌شوند. قوانین جاری در این بازی مشابه فوتبال بوده و تیمی که بیشترین گل را به حریف بزند برنده بازی است! علاوه بر فوتبال حبابی با استفاده از حباب ها می‌توان بازی‌های دیگری نظیر سومو و بولینگ حبابی یا بولداگ را اجرا نمود.
سرعت پیشرفت این ورزش-تفریح محبوب بقدری است که در ماه می ۲۰۱۸ میلادی نخستین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال حبابی به میزبانی کشور انگلستان برگزار خواهد شد! محبوبیت جهانی و ماهیت تفریحی و ورزشی این فعالیت گروهی موجب قرار گرفتن آن در سبد فروش محصولات آریو شده است و برآنیم این محصول پرطرفدار را با کیفیت بالا و طراحی بروز به بازار ایران عرضه نماییم.
حباب های موجود در بازارهای جهانی دارای تنوع وسیعی به لحاظ طراحی و کیفیت هستند که بسته به سفارش مشتری در سه سایز تولید می‌شوند. حباب هایی که توسط شرکت پادمان پردیس آریو عرضه می‌گردند با دو جنس TPU یا PVC و هرکدام با بالاترین کیفیت مواد اولیه تولید می‌گردند. اطلاعات بیشتری در مورد پکیج تجهیزات فوتبال حبابی را می‌توانید در بخش سرمایه گذاری مطالعه نمایید.