پشتیبانی آریو

شرکت پادمان پردیس آریو پیشرو در ارائه تفریحات مدرن مفتخر است که از ظرفیت‌های موجود خود جهت کمک به سرمایه گذاران گرامی برای گسترش و پیشرفت صنعت تفریحات کشور استفاده نماید. تیم خدمات و پشتیبانی آریو همواره آماده پاسخگویی به سوالات، رفع عیب‌های احتمالی و کمک به توسعه سایت تفریحی شما می‌باشد.
به چند روش مختلف خدمات تبلیغاتی رایگان به تمامی خریداران عرضه می‌گردد. این خدمات در قالب (۱) معرفی باشگاه شما در فضای مجازی از طریق صفحات فعال آریو ،(۲) اضافه نمودن موقعیت مکانی باشگاه روی نقشه گوگل و نمایش آن در این سایت به عنوان مکانی که علاقه مندان می‌توانند آرچری تگ بازی کنند و (۳) اختصاص یک صفحه به هر باشگاه جهت اکران عکس و ویدئو از زمین بازی و نگارش متن و توضیحات پیرامون باشگاه مورد نظر ارائه خواهد شد.

صفحه “کجا آرچری تگ بازی کنم؟” بزودی روی این وبسایت کلیه مکان‌های موجود در کشور را به کاربران نمایش می‌دهد و بازیکنان می‌توانند با کلیک بروی آن اطلاعات تکمیلی محل بازی را بدست آورده و رزرو آنلاین انجام دهند.

خریداران پکیج‌های تجهیزات لاکچری علاوه بر پشتیبانی عادی محصولات یک صفحه اینستاگرام فعال با دنبال کنندگان بومی به همراه بنر تبلیغاتی وبسایت در اختیار خواهند داشت.