کیفیت و ایمنی

پکیج تجهیزات آرچری تگ آریو تنها از طریق تیم فروش اختصاصی و همین وبسایت بفروش می‌رسد؛ لذا سایر فروشنده‌های احتمالی این محصول مورد تایید یا نماینده شرکت پادمان پردیس آیو نمی‌باشند.از طریق تکمیل فرم سرمایه گذاری می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید و هر میزان اطلاعات که نیاز دارید بدست آورید.
هدف ما فراهم نمودن محصولی ایمن و تجربه ای لذت بخش از بازی با تیر و کمان است. در این مسیر سرمایه گذاری و تحقیقات جامعی جهت ارائه یک محصول باکیفیت به خریداران صورت پذیرفته است. به پشتوانه دانش، تجریه و تحقیقات تخصصی که انجام داده ایم هم اینک بعنوان کامل ترین مرجع عرضه این محصول در خدمت مشتریان گرامی می‌باشیم.
نکته مهمی که در خریدتان می‌بایست به آن توجه نمایید کیفیت و ایمنی و دوام ادوات می‌باشد. فریب محصولات ارزان قیمت و بدون کیفیت را نخورید، چرا که تفاوت بسیاری به لحاظ کارکرد و دوام با نسخه‌های اصلی دارند. پکیج محصولات آریو دارای طول عمر زیاد و کیفیت بالایی می‌باشد و به لحاظ طراحی و مواد اولیه استفاده شده کلیه استانداردهای بازی آرچری تگ و ادوات آن رعایت شده است و محصولی بدون عیب و نقص را در اختیارتان خواهیم گذاشت.
آرچری تگ در مقایسه با بازی‌های هم‌خانواده همچون لیزرتگ و پینتبال از سطح ایمنی قابل قبولی برخوردار است و براحتی می‌تواند توسط اغلب گروه های سنی مورد استفاده قرار بگیرد. با رعایت نکاتی که در ادامه این نوشتار خواهید خواند می‌توانید این بازی را با سطح ایمنی بسیار بالایی اجرا نمایید. اصول ایمنی که می‌بایست حین انجام بازی رعایت کنید موارد مشخصی هستند و در صورت مشاهده هرگونه حرکت خطرناک از سوی بازیکنان توسط داور بعنوان یک خطا اصلاح می‌گردد.
موارد ایمنی این بازی عبارتند از:
1. زمین بازی می‌بایست خالی از هرگونه سطح، شی یا مانع سخت باشد. زمین بازی با چمن مصنوعی پوشیده می شود و موانع بادی بعنوان سنگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
2. کلیه بازیکنان قبل از ورود به زمین بازی باید ماسک محافظ صورت خود را پوشیده باشند، حتی بازیکنانی که کنار زمین در حال مشاهده بازی هستند.
3. نوک تیرها می‌بایست از فوم با کیفیت بالا پوشیده شده باشد. شکل ظاهری این فوم مانند سیلندر می‌باشد و در صورت تغییر شکل باید تعویض گردد.
4. زه کمان باید متناسب با پونداژ استاندارد آرچری تگ انتخاب گردد.
5. بازیکنان حق عبور از محوطه امن میانه میدان و شلیک بسمت تیم مقابل را ندارند.