گروه آریو با بیش از پنج سال فعالیت در صنعت تفریحات کشور پیشرو در ارائه روش های نوین تفریحات جهت استفاده عموم مردم می باشد. خط مشی ما ارائه بازی و محصولاتی است که علاوه بر تازگی و جذابیت دارای فعالیت فیزیکی یا ذهنی برای بازیکنان باشد.

معتقدیم در عصر حاضر که تکنولوژی های تسهیل کننده و سلطه فضای مجازی و سخت افزارهای هوشمند بر زندگی مردم (بویژه نوجوانان و جوانان) منجر به کم تحرکی و معضلات جانبی آن شده، جامعه ما بشدت نیازمند تفریحاتی است که موجب ایجاد تحرک و شادابی میان مردم گردد.

شرکت پادمان پردیس آریو به پشتوانه پرسنل جوان و توانمند خود در بخش های مدیریت، فنی و مهندسی، تحقیق و توسعه، طراحی و اجرای دکوراسیون، تبلیغات و بازاریابی، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش، افتخار سرویس دهی موفق به کاربران و عقد قرارداد با سرمایه گزاران را در پروژه های مختلف تفریحی داشته است.

با کوله باری از تجربیات موفق و علم به نیاز بازار ایران اینک ورزش-تفریح نوپای آرچری تگ را که مدرن ترین بازی مبارزه ای با تیر و کمان محسوب می گردد در سبد محصولات گروه آریو قرار داده ایم. این ورزش نوظهور که با سرعت چشمگیری در حال پیشرفت و توسعه در سطح جهانی می باشد در آینده ای نه چندان دور در فهرست کاندیدای بازی های المپیک قرار خواهد گرفت. آرچری تگ محصول سال ۲۰۱۳ میلادی بازارهای جهانی است و به تازگی در ایران نیز ارائه شده است.

کیفیت بالای محصولات بهمراه خدمات و پشتیبانی  گروه آریو ضامن موفقیت علاقه مندان به سرمایه گذاری در این عرصه می باشد. دانش فنی و تجربه منابع ارزشمندی هستند که در اختیار سرمایه گذاران گرامی قرار خواهد گرفت تا بتوانیم ورزش محبوب آرچری تگ را به بهترین نحو به ایرانیان معرفی نماییم.